Muziejai Vilniuje

Keliaujate į Lietuvos sostinę Vilnių? Nuostabus atostogų tikslas yra tiek Lietuvos gyventojams, tiek atvykusiems turistams. Vilnius – unikalus Lietuvos miestas, pasižymintis išskirtine istorija, lankytinomis vietomis bei žymiais objektais. Čia praleistas atostogų laikas tikrai įsimins ir ilgam šildys prisiminimais, todėl nesvarstykite ir kurkite savo kelionės planą po Vilniaus miestą. Vilnius – Lietuvos sostinė, pasižyminti daugiakultūriškumu, jaunatviškumu ir gyvybe, todėl čia atrasti savo atostogas galės tiek jaunimo kompanijos, tiek atvykusios šeimos su mažais vaikais. Tai nėra didelis miestas – jame viešėti užteks ir savaitės, bet prieš išvykstant svarbu sudaryti savo kelionės planą, kuriame atsispindėtų įvairios Vilniaus miesto lankytinos vietos. Galvojate, ką aplankyti Vilniuje? Pradėkite nuo miesto muziejų, kurių čia daugybė! Žemiau pateikiame muziejų sąrašą. Jame rasite muziejus, kuriuos privalo aplankyti tiek Lietuvos gyventojai, tiek iš svetur atvykę Vilniaus svečiai. Išsirinkite, kas jus labiausiai domina, ir pažinkite Lietuvos sostinę iš arčiau!

Vilniaus muziejai

Daugelis Lietuvos muziejų taiko dideles bilietų nuolaidas studentams, senjorams bei grupelėms. Pasidomėkite tuo muziejų interneto puslapiuose ir sutaupysite!

  • Gedimino pilies bokštas – tai pagrindinis miesto simbolis, kuris Vilniaus miesto centre matomas labai aiškiai. Tvirtai stovintis ir išdidžiai į miestą žvelgiantis Vilniaus Gedimino bokštas siūlo atvykti kiekvienam, norinčiam susipažinti su unikalia savo istorija!
  • Genocido aukų muziejus – buvusiuose KGB rūmuose įsikūręs Genocidų aukų muziejus privers pažiūrėti į šiurpią šalies istoriją.
  • Iliuzijų muziejus – unikalus ir šmaikštus muziejus, kuris patiks atvykusioms šeimoms bei jaunimo grupelėms!
  • Lietuvos geležinkelių muziejus – domitės transportu bei šalies infrastruktūra? Keliaukite į Lietuvos geležinkelių muziejų ir susipažinkite su tuo iš arčiau!
  • Lietuvos nacionalinis muziejus – čia susipažinsite su Lietuvos istorija nuo seniausių šalies laikų. Muziejų sudaro Senasis ir Naujasis arsenalai.
  • Nacionalinė dailės galerija – daugybė vykstančių garsių menininkų parodų bus įdomios net ir tiems, kurie nesidomi menu!
  • Valdovų rūmai – atkurti Vilniaus valdovų rūmai kviečia kiekvieną Vilniaus svečią pažinti miesto istoriją iš arčiau.
  • Valstybės pažinimo centras – tai interaktyvūs muziejaus sprendimai, kuriame įdomiai pateikti istoriniai faktai, patiks net ir mažiesiems šeimos nariams!

Skrydžiai į Vilnių

Skrydžiai iš Vilniaus