Transportas Vilniuje

 

Keliaudami į Vilnių atostogų neapsiriksite! Gyvenant svetur, aplankyti gimtinę visada gera. Tai suteikia šilumos, jaukumo ir motyvacijos tęsti darbus, kad ir kur gyvenate. Keliaukite į Vilnių pailsėti savaitgaliui ar savaitei – tai miestas, suteiksiantis progą nerti į atostogas visa galva. Jaunimo kompanijos čia ras vietas, kuriose galės išpildyti savo vakarėlių svajones, o atvykusios šeimos – kultūrinių, istorinių Vilniaus lankytinų vietų. Čia patiks net ir mažiausiems šeimos nariams! Pigūs skrydžiai į Vilnių iš Anglijos – tai labai aktualu išvykusiems Lietuvos gyventojams. Lėktuvų bilietai internetu pigiau stebina išties dažnai. Sužinoję savo atostogų datą, nieko nelaukdami ieškokite pigių skrydžių Anglija–Vilnius jau dabar. Atnaujintas Vilniaus oro uostas jau yra pasiruošęs sutikti kiekvieną pargrįžusį ar atvykusį pasisvečiuoti!

Transportas Vilniuje

Viešasis Vilniaus miesto transportas – patogi priemonė keliauti iš bet kurio miesto į jūsų norimą atvykti tašką. Troleibusai, autobusai ir miesto taksi – pasiruošę priimti kiekvieną. Todėl pasidomėkite savo kelione ir keliauti jums patogia transporto priemone. Jei sunkiai orientuojatės Vilniaus mieste, jums padės miesto žemėlapiai ir informacija internete. Yra daugybė informacijos tinklapių apie Vilniaus miesto transportą, todėl neturėtumėte šiame mieste pasiklysti. Vilniaus miesto transporto kainos svyruoja nuo 0,65 Eur už vienkartinį pilną kelionės bilietą, skirtą keliauti 30 min. Keliaukite į Vilnių pigiau iš užsienio šalies ir aplankykite savo gimtąjį kraštą paprasčiau. Pigūs skrydžiai ir palankios kelionių datos suteikia progą aplankyti savo gimtinę daug pigiau. Gerai išanalizavę viešojo Vilniaus transporto maršrutus ir kelionės kainas sutaupyti Vilniaus mieste taip pat galėsite. Galbūt, kad pasiektumėte savo kelionės tikslą, jums tereikės pereiti kelias gatves pėsčiomis? Keliaukite į Vilnių ir pažinkite šią nuostabią Lietuvos sostinę geriau!

Automobilių nuoma Vilniuje

Kiekvienas pagal poreikį gali pasirinkti sau tinkamiausią ir patogiausią keliavimo priemonę: autobusą, keliavimą pėsčiomis, dviračiais, paspirtukais, riedžiais (angl. segway), taksi ar kitomis priemonėmis, kurių pasirinkimas Vilniuje yra itin platus.

Ko gero viena patogiausių transporto priemonių yra automobilis. Automobilį Vilniuje išsinuomoti galite taip pat keliais būdais. Čia aptarsime du iš jų:

Greita automobilio nuoma per automobilio dalijimosi platformas CityBee arba Spark — verta ir patogu kai reikia mieste greitai nusigauti iš taško A į B ar per trumpa laiko tarpą nuvažiuoti į kelias vietas. Ypač patogu kai automobilio prisireikia toje vietoje, kurioje esate, nes pavyzdžiui CityBee zonos išsidėsčiusios po visą Vilniaus miestą. Zonas, kuriose galite rasti ir palikti CityBee automobilį rasite Trafi aplikacijoje, oranžiniame meniu punkte „Auto nuoma“ -> trafi.com/lt/vilnius. CityBee 10 min. kaina — nuo 2 EUR (nuo 0.20 EUR/min. arba nuo 29.90 EUR/parai priklausomai nuo automobilio), o Spark 10 min. kaina — 1.60 EUR (0.16 EUR/min. arba 22.99 EUR/parai).
Klasikinė automobilių nuoma iš nuomos punkto, pavyzdžiui https://autobanga.lt/, kur automobilio nuomos kaina nuo 17 EUR (akcijų metu nuo 13 EUR) nuomojantis 30 dienų ir ilgesniam laikotarpiui arba 29 EUR nuomojantis dienai ar dviems.

Nuomos punktai:

    Senamiestyje Arklių g. 24;
    Savanorių pr. 130;
    Vilniaus oro uoste.

Skrydžiai į Vilnių

Skrydžiai iš Vilniaus