Skrydžiai iš Vilniaus

Vilniaus oro uostas

Vilnius – ne tik Lietuvos sostinė, bet ir pagrindinis kultūros, meno bei mokslo miestas. Čia nuo seno vystėsi Lietuvos tradicijos ir istorija, o iki šiol Vilniuje stovi vieni iš svarbiausių monumentų ir lankytinų objektų. Vilnius sulaukia daugybės turistų iš viso pasaulio, keliautojus žavi jauki miesto atmosfera, gamtos apsuptis, daugybė traukos vietų ir draugiški vietiniai gyventojai. Didelį keliautojų skaičių dar labiau didina ne tik patrauklus miesto įvaizdis, bet ir čia pat esantis oro uostas. Tarptautinis Vilniaus oro uostas buvo įkurtas dar 1944 metais ir jau nuo tada tapo vienu iš pagrindinių šalies susisiekimo taškų. Tai daugiausiai tiesioginių krypčių turintis Lietuvos oro uostas, tad ir turistai dažniausiai renkasi būtent jį. Vilniaus oro uostas išsiskiria tuo, kad nuo miesto centro yra nutolęs tik septynis kilometrus, dėl to miesto svečiams ar sugrįžtantiems vietiniams gyventojams paprasta pasiekti visas lankytinas vietas ir viešbučius. Kadangi Vilniuje atstumai trumpi, patogu naudotis viešuoju transportu ir taksi paslaugomis. Vilnius patogus ne tik atvykstantiems, bet ir išvykstantiems – daugybė populiarių tiesioginių krypčių Europoje, Azijoje ir Afrikoje, nepriekaištingas aptarnavimas ir paslaugų gausa. Be to, skrydžiai iš Vilniaus siūlo platų lėktuvų bilietų pasirinkimą – dėl daugybės skirtingų oro linijų pasiūlymai irgi daug įvairesni. Tad jei svarstote pradėti kelionę, rinkitės Vilniaus oro uostą ir tikrai nenusivilsite!

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus

Vilnius – išskirtinis kraštas, tai ne tik mūsų visų mylima Lietuvos sostinė, bet ir vienas iš ryškiausių istorinių miestų. Čia daug lankytinų vietų, muziejų, galerijų, istorinių monumentų, o pagrindinėse gatvėse rasite daugybę kavinių ir prabangių restoranų. Juk taip gera įsitaisyti su puodeliu kavos Pilies gatvėje ir stebėti praeivius, klausytis gatvės muzikantų ir mėgautis romantiška Vilniaus atmosfera... Tai yra kerintis miestas, kuriame bent kartą per metus turėtų apsilankyti kiekvienas Lietuvos gyventojas. Žinoma, Vilnius padės ne tik geriau pažinti mūsų krašto tradicijas bei istoriją, bet ir suteiks galimybę aplankyti žavingas pasaulio valstybes. Juk čia pat vos už septynių kilometrų nuo centro šurmulio stovi didžiausias Lietuvoje Vilniaus oro uostas. Jame galite rinktis iš dešimčių skirtingų krypčių po visą pasaulį... Ar nebūtų įdomu nukeliauti į senovinį Stambulo miestą, tyrinėti romantiškas Paryžiaus gatves, pasinerti į spalvingą Agadyro ritmą bei pasilepinti saulės spinduliais Tel Avive? Pasirinkimų labai daug, tad kaskart atostogaudami galėsite aplankyti vis naują Europos, Azijos ar Afrikos miestą! Skamba viliojančiai? Jei taip, nieko nelaukite ir ieškokite jums labiausiai patinkančių skrydžių iš Vilniaus ir leiskitės į nuotykių sūkurį. O kad kelionė būtų dar malonesnė, sutaupykite pirkdami lėktuvų bilietus! Klausiate, kaip? Ogi sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir būkite pirmi, kurie gaus šaunius akcijų ar paskutinės minutės pasiūlymus!

Pigūs lėktuvų bilietai iš Vilniaus

Planuojate kelionę į užsienio šalį? Tada puiki vieta ją pradėti – žavinga gimtinės sostinė Vilnius! Miesto oro uostas yra ne tik didžiausias, bet ir moderniausias bei daugiausiai maršrutų vykdantis visoje šalyje. Taigi jį pasirinkę lengvai rasite norimą išvykos kryptį, datą bei bilietą už prieinamą kainą. Tačiau jei nesate vietinis gyventojas, siūlome bent dieną skirti aplankyti ir geriau pažinti brangiąją sostinę. Vilnius tikrai turi, kuo nustebinti. Čia daug lankytinų vietų: Gedimino pilies kalnas, Vilniaus miesto rotušė, Vilniaus Šv. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedra bazilika. Tiems, kurie nori dar labiau įsigilinti į krašto istoriją bei kultūrą, sužavės muziejų įvairovė, būtina aplankyti garsiuosius Valdovų rūmus, Signatarų namus, Iliuzijų muziejų, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų. Na, o pramogų ieškotojų laukia dešimtys kavinių, restoranų, barų ir klubų, kuriuose galėsite ne tik gardžiai pavalgyti, bet ir linksmintis iki paryčių – tik nepramiegokite būsimo skrydžio! Po šauniai praleisto laiko Vilniuje būsite pasiruošę tolimai kelionei, kuri bus dar šaunesnė, nes skrydžiai iš Vilniaus oro uosto ne tik greiti ir patogūs, bet ir be galo pigūs! Išsirinkite norimą kelionės kryptį ir ieškokite patraukliausių pasiūlymų. Tai yra patogu, nes daugelį siūlomų krypčių vykdo net kelios oro linijos, tad ir jų paslaugos bei kainos skiriasi. Keliaukite praktiškai ir mėgaukitės būsimais nuotykiais!

Skrydžiai į Vilnių

Skrydžiai iš Vilniaus